Latvijas jaunuzņēmums nekustamo īpašumu apsaimniekošanas sfērā izgājis no testa režīma | Riga Real Estate Invest Consult Renovate

Latvijas jaunuzņēmums nekustamo īpašumu apsaimniekošanas sfērā izgājis no testa režīma

Rīga, 21.janv., LETA. Nekustamā īpašuma īpašnieku, īrnieku, namu pārvalžu un nekustamā īpašuma aģentūru vajadzībām Latvijas programmētāju izstrādātā platforma "Rention" janvārī sāks pilotprojektu Viļņas tehnoloģiju parkā, intervijā aģentūrai LETA pastāstīja kompānijas "Rention" vadītājs Aleksandrs Zelinskis.

Tādā veidā Viļņas tehnoloģiju parks kļūs par Latvijas jaunuzņēmuma pirmo klientu industriālo parku kategorijā.

Vēl nesen interneta platforma "Rention" strādāja tikai testa režīmā, īstu klientu skaitā tai bija tikai nekustamo īpašumu aģentūra Polijā. Tomēr pagājušajā nedēļā kompānija noslēdza līgumu ar nekustamo īpašumu aģentūru "Corvin Real Estate". Šī kompānija lielākoties apsaimnieko īpašumu, ko Rīgā nopirkuši ārvalstnieki, kas paši Latvijā nedzīvo, un to izīrē arī galvenokārt ārvalstniekiem, skaidroja Zelinskis.

Ja neskaita industriālos parkus un nekustamā īpašuma aģentūras, "Rention" var piedāvāt pakalpojumus dzīvokļu īpašniekiem un īrniekiem. "Mēs palīdzam ar dokumentu apmaiņu, izsūtām atgādinājumus, organizējam viņu komunikāciju. Mūsu pakalpojumus var izmantot pat viens iemītnieks mājā. Vai klients, kuram ir dzīvokļi vairākās valstīs, un viņš tos ar mūsu platformu var apsaimniekot vienlaicīgi," norādīja kompānijas vadītājs.

Vēl viena klientu kategorija - komunālos maksājumus saņemošās aģentūras. Testa klienti ir "Rīgas nami", "Liepājas namu apsaimniekotājs", kas ir lielākā namu pārvalde Liepājā, apsaimniekojot 650 mājas.

"Pasaulē ir milzums risinājumu nekustamo īpašumu sfērā, bet tie visi izstrādāti

kādam noteiktam uzdevumam. Piemēram, Krievijā ir īpaši mājokļu-komunālo pakalpojumu saimniecības kompāniju grāmatvedības moduļi, bet tie nenodrošina ne komunikāciju, ne jaunu pakalpojumu pasūtījumus. Mēs negrasāmies aprobežoties ar nekustamā īpašuma apsaimniekošanu un izīrēšanu, nākotnē mēs plānojam izveidot moduļus pirkšanai-pārdošanai, apdrošināšanai," pavēstīja Zelinskis.

Pilnu intervijas tekstu krievu valodā lasiet aģentūras LETA krievu sadaļā

LETA 
Publicēta: 21.01.2017