Mārupe, Bērzzemnieku iela | Riga Real Estate Invest Consult Renovate
Print

Mārupe, Bērzzemnieku iela

Bērzzemnieku iela, "Dikmaņi"
Mājas
Pārdod
7
2/2
360 m2
3887
268 000 EUR

Brīnišķīgs īpašums lielai gimenei, kas vēlas dzīvot ļoti tuvu dabai un pavisam netālu no Mārupes novada infrastruktūras piedāvātajiem labumiem.

Plašais īpašums - zeme 3887 kv. m. un individuālā dzīvojamā māja (360 kv. m. ), kas būvēta no kvalitatīviem un ilgmūžīgiem materiāliem, robežojas ar 760 ha plašu mežu teritoriju. Pārējā apkārtnē retināta jaunu privātmāju apbūve un pašvaldības zeme.

Ēka celta sev, netaupot uz materiālu izmaksām.
Īpašumā ir izdarītas sarežgītākās, laikietilpīgākās un dārgakās lietas.
Dotajā brīdī ir gandrīz pilnībā un kvalitatīvi pabeigts 1.stāvs. Telpas ieturētas gaišos patīkamos toņos.
2.stāvs ar pelēko apdari, kas jaunajiem īpašniekiem paver iespējas dekoratīvos apdares materiālus izvēlēties tieši atbilstoši savai gaumei (1 istaba pabeigta). 2.stāvā iespējams viegli mainīt plānojumu, iegūstot papildus guļamistabas.

TEHNISKIE DATI:
Pamati - lentveida betona (noturēti 1 gadu);
Ārsienas - 400 mm gāzbetona bloki + 100 mm akmens vates siltinājums;
Fasāde - Caparol krāsainā fasādes masa;
Elektrība - 3F, 25A;
Apkures sistēma - autonomā - cietā kurināmā katls ar izvēles iespējām: koka briketes, malka vai granulas. Ēkas 1.stāvs apsildāms ar siltajām grīdām, sistēmā Eco antifrīzs līdz -24C; 2.stāvs - paredzēti radiatori;
Kanalizācija - vietējā, 3 nosēdakas ar drenāžas laukumu;
Ūdens - 100m spice.

IEKŠTELPU PLĀNOJUMS UN APDARE:
1.stāvā - vējtveris, priekštelpa-halle (ar kāpņu daļu uz 2.stāvu), virtuve (atsevišķā telpā), plaša viesistaba ar gaisa telpu līdz 2.stāva jumta korei 6m augstumā, no visiestabas izeju uz dārzu, ērts sanmezgls, 1 guļamistaba vai kabinets, tehniskā telpa apkures/ūdens sistēmai, koridors ar otru (tehnisko) izeju, liela garāža (kur pietiks vietas auto, dārza tehnikai, riteņiem, u. c. ).
Grīdas - akmens masas flīzes no vienas kolekcijas, bet dažādos rakstu salikumos, 2 telpām vinila flīzējums;
Sienas bez regipsa, griestu augstums 3-6m, iekštelpu durvis - masīvkoka, izgatavotas pēc pasūtījuma.

2.stāvā - 3 plašas guļamistabas ar garderobes telpām (vienu no tām iespējams pārdalīt, iegūstot 2 guļamistabas), brīvā platība - halle, kuru iespējams izmantot kā atpūtas telpu vai pārveidot par vēl 1 papildus guļamistabu vai kabinetu, 1 san/mezgls (ar iespēju ierīkot arī otru). Viss ar pelēko apdari, izņemot 1 guļamistabu, kas ir pabeigta.

Piemājas teritorija - plašs, regulāras formas zemes gabals 3887 kv. m. Sastādīti rododendri, hortenzijas, dažādas egles, kalnu priedes, liepu dzīvžogs 100m garumā, jauno šķirņu pundurābeles u. c.

Iespēja iegādāties blakus esošo zemes gabalu 3803 kv. m. platībā par saprātīgu cenu.

Apkārtnē viss ērtai dzīvošanai:
3 km attālumā jaunākie un modernākie novada bērnu dārzi "Zīļuks" (Jaunmārupē), "Mārzemīte" (Mārupē), Jaunmārupes sākumskola un pamatskola, Mūzikas un mākslas skola, nedaudz tālāk skola Tīrainē un Mārupes gimnāzija.
Sabiedriskais transports pa Rožu ielu (750 m attālumā), 2x stundā līdz Rīgas centram, Rīgas satiksmes maršruti 1, 3km attālumā.
Veloceliņš 750 m no mājas Jaunmārupe-Mārupe-Rīg as centrs-Mežaparks.
Dažādas iespējas saturīga laika pavadīšanai:
Zirgu stallis - 800m, wake parks, tenisa korti, stadions, sporta centrs, atpūtas parks u. c. - 3km, nedaudz tālāk Mārupes ledus halle. Veikali Rimi, Maxima, Lidl, doktorāti, u. c. Mārupes centrā vai Jaunmārupē.
20 min. brauciens līdz Rīgai un Jūrmalai.
 

Dace Janovska

Dace Janovska
Nekustamo īpašumu eksperts
+371 67332210
+371 29412885

Sazinies ar mums